Hakkımızda

Hakkımızda

           Uluslar arası yük taşımacılığında kalitesini belgeleyen, müşteri yararına ürettiği taşıma modellerini çözüm ve iş ortaklığı eksenine oturtan, çevresinde organize olduğu sinerji ivmesini ve sınır tanımayan işletme enerjisini işine katan ve çözüm ortakları ( müşterileri ) ile paylaşan bir kuruluş olarak kuruluşunuza da hizmet sunmak ve olanaklarımızı sizlerle de paylaşmak istiyoruz. 

          Bu anlamda, özellikle Irak taşıma ihtiyaçlarınızın bilinmesi halinde değerlendirme ve Sn. Kuruluşunuza bir öneri ile dönebilme olanağına sahip olacağımızın bilinmesini rica ediyoruz.

Türkiye'nin tüm şehirlerinden

Irak'ın tüm şehirlerine servislerimiz vardır.

 Özellikle yüklerinin Ortadoğu ülkelerine taşınmasında büyük sıkıntılarla karşılaşan kuruluşların yoğun talebi üzerine, öncelikle IRAK için gereksinim duydukları bu kapsam sevkiyatlarını karşılamak üzere, yük seferi yapmaya yönelik projemizi 29.12.2005 tarihinde uygulamaya koyduğumuzdan bu yana geçen süre içerisinde  karşılaştığımız memnuniyet bu anlamda sınır tanımayan işletmemizin enerji kaynağı olmuştur.  Irak’ın her noktasına ortalama 48 saat içerisinde sevkiyatlarınızı ulaştırabilme olanağı sunmaya devam ediyoruz.

 

Ayrıntılı bilgi ve taşıma taleplerinizin programa alınabilmesi için;

7 Gün 24 saat GSM: 0 532 304 33 43’den  Nevaf KILIÇ ile iletişime geçebilirsiniz.

e-mail: nevafkilic@kilicsan.com.tr 

 

Alternatif ve daha farklı bir düşünceniz var ise onun içinde düşünmeye hazırız...        

 

Pixatik.com Hazır Web Sitesi

Sosyal Sayfalarımız :